Kas ir SYNEO™un kā tas strādā? 

Visi mazuļi vēlas iepazīt pasauli netraucēti, tāpēc ir ļoti svarīgi atbalstīt viņu imūnsistēmas attīstību. Mūsu SYNEO™ komplekss satur unikālo prebiotiku un probiotiku maisījumu, kas darbojas, lai sabalansētu zarnu mikrobiotu, atbalstītu imūnsistēmas attīstību un veselību ilgtermiņā [1-5].

Uzzini vairāk par zarnu trakta mikrobiotu un imunitāti

[REF. FOR PICTURE] 1. Kunz C et al. Annu Rev Nutr. 2000;20(1):699–722. 2. Oozeer R et al. Am J Clin Nutr. 2013;98(2):561S–571S. 3. Nutricia. Data on file. 4. Cuello-Garcia et al. World Allergy Organ J. 2016;9:10. 5. Martin R et al. Benef Microbes. 2010;1(4):367–382. 6. Soto et al. J Pediatr Gastroenterol Nutr. 2014;59(1):78–88. 7. Matsuki T et al. Appl Environ Microbiol. 1999;65(10):4506–4512. 8. Mikami K et al. Pharmaceuticals. 2012;5(6):629–642. 9. Inoue Y et al. Biol Pharm Bull. 2009;32(4):760–763. 10. Hougee S et al. Int Arch Allergy Immunol. 2010;151(2):107–117. 11. Hattori K et al. Arerugi. 2003;52(1):20–30. 12. Taniuchi S et al. 2005;5(2). The Journal of Applied Research. (2005):387. 13. Akiyama K et al. Acta Neonatol Jpn. 1994;30:257–263. 14. Yamada T et al. Acta Neonatol Jpn. 2002;38:294. 15. Patole SK et al. PLoS One. 2016;11(3):e0150775. 16. Schouten B et al. J Nutr. 2009;139:1398–403.

SYNEO™ izstrādes pamatā ir 10 gadus veikti pētījumi, kuros piedalījās 1 500 mazuļu. SYNEO™ sabalansē zarnu mikrobiotu zīdaiņiem ar GPA, lai tā līdzinātos veselīgu, ar krūti barotu zīdaiņu zarnu mikrobiotai. Rezultātā ir mazāk antibiotiku lietošanas gadījumu, infekciju un hospitalizāciju infekciju dēļ (pamatojoties uz nevēlamo blakusparādību novērtējumu Neocate SYNEO™ pētījumos) [1-4].

Ir pienācis laiks palūkoties uz SYNEO™ jaunā griezumā — lai ne tikai novērstu simptomus, bet arī paveiktu daudz vairāk.

Klīnisko pētījumu rezultāti

Prebiotikas un probiotikas SYNEO™ sastāvā

SYNEO™ satur mūsu unikālo prebiotiku un probiotiku kombināciju, kas darbojas kopā, lai atbalstītu imūnsistēmu[1-3].

 • Mūsu uzticamie prebiotiskos oligosaharīdus saturošie piena maisījumi — scGOS/lcFOS (9:1) vai scFOS/lcFOS (9:1) — darbojas kā barības vielas labajām baktērijām zīdaiņu zarnu traktā [8]. SYNEO™ prebiotikas ir izpētītas vairāk nekā 30 zinātniskos pētījumos [9], un ir pierādīts, ka tās atbalsta veselīgu zarnu mikrobiotu un imūnsistēmas attīstību [6].
 • Labvēlīgās baktērijas Bifidobacterium breve pieder baktēriju sugu saimei, kas parasti ir sastopamas mātes pienā[6,7], un tām ir klīniski pierādīta imūnmodulējoša iedarbība[5].

Ir klīniski pierādīts, ka SYNEO™spēj sabalansēt zarnu mikrobiotu zīdaiņiem ar GPA, lai viņu mikrobiota līdzinātos veselīgu, zīdītu vienaudžu zarnu mikrobiotai, un ir mazāk infekciju gadījumu [1-4].

SYNEO™, kas ir pievienots mūsu hipoalerģisko piena maisījumu klāstā GPA pārvaldībai, palīdz zīdaiņiem ar GPA novērst simptomus tikpat efektīvi kā mūsu standarta piena maisījumu klāsts, turklāt klīniskie pētījumi ir uzrādījuši arī konsekventus signālus par citiem ar imūnsistēmu saistītiem notikumiem.

Uzzini vairāk par mūsu produktiem ar SYNEO™, kuri ir paredzēti zīdaiņiem ar GPA.

Pepti Syneo produkti Neocate Syneo produkti

Kādi ir klīnisko pētījumu rezultāti?

“SYNEO™ izstrādes pamatā ir 10 gadus veikti pētījumi, kuros piedalījās 1 500 mazuļu. SYNEO™ sabalansē zarnu mikrobiotu zīdaiņiem ar govs piena alerģiju (GPA), lai tā līdzinātos veselīgu, ar krūti barotu zīdaiņu zarnu mikrobiotai. Rezultātā ir mazāk antibiotiku lietošanas gadījumu, infekciju un hospitalizāciju infekciju dēļ (pamatojoties uz nevēlamo blakusparādību novērtējumu Neocate SYNEO™ pētījumos) [1-4].

Ir pienācis laiks palūkoties uz SYNEO™ jaunā griezumā — lai ne tikai novērstu simptomus, bet arī paveiktu daudz vairāk. “

Jūs vienmēr varat paļauties uz SYNEO™ spēku, kura pamatā ir spēcīgi klīniskie pētījumi [1-6].
Trīs klīniskie pētījumi ir apliecinājuši, ka sinbiotikas spēj pozitīvi ietekmēt zīdaiņu ar govs piena alerģiju zarnu mikrobiotu [1,2,4], pielīdzinot to veselīgu, ar krūti barotu zīdaiņu zarnu mikrobiotai[4].

Lejupielādējiet klīnisko pētījumu kopsavilkumus:
1. SYNEO-Burks A et al. Summary-A4-FINAL_SR;
2. SYNEO-Candy D et al. Summary-A4-FINAL_SR;
3.SYNEO-Fox AT et al. Summary-A4-FINAL_SR;

Zarnu trakta mikrobiota un imunitāte

Kļūst arvien skaidrāks, ka zarnu traktam — un precīzāk — sarežģītajai mikroorganismu sistēmai, kas tajā mīt un ir pazīstama kā zarnu mikrobiota, ir svarīga nozīme veselības saglabāšanā.

Zarnu mikrobiota: nozīmīga imūnsistēmas darbības nodrošināšanā

Zarnu mikrobiotu veido vairāk nekā 35 000 baktēriju sugu, kā arī miljoni citu mikroorganismu, piemēram, vīrusi, sēnītes, arheji un vienšūņi [1]. Daudzveidīgā kopiena lielākoties simbiozē ar cilvēka organismu un var ietekmēt tā darbību [1].

Veselīga un sabalansēta zarnu mikrobiota palīdz imūnsistēmai cīnīties ar patogēniem, tolerējot nekaitīgas vielas [2,3], kas citādi varētu izraisīt alerģijas, piemēram, ziedputekšņus un piena olbaltumvielas (kā rezultātā smagas alerģiskas reakcijas rodas reti vai nemaz). Un otrādi — nesabalansētai zarnu mikrobiotai, ko dēvē arī par zarnu mikrobiotas „disbioze”, ir saistība ar alerģijām un tādām slimībām kā astma, iekaisīgi zarnu darbības traucējumi, ekzēma un diabēts [4,5].

Mūsdienās tiek iegūts arvien vairāk pierādījumu, kas apliecina, ka zarnu mikrobiotas disbioze agrīnā dzīves posmā ir cieša saistība ar pārtikas izraisītu alerģiju attīstību, to vidū arī govs piena alerģiju (GPA) [6,7]. Zīdaiņiem ar GPA salīdzinājumā ar veselīgiem mazuļiem ir nesabalansēta zarnu mikrobiota un zemāks bifidobaktēriju līmenis zarnu traktā[7].

Lai gan joprojām nav skaidrs, kā tieši zarnu mikrobiotas disbioze spēj izraisīt pārtikas alerģiju, pētījumi ir apliecinājuši, ka zarnu mikrobiota ietekmē imūnsistēmu, mainot organisma vielmaiņu un imūnreakciju [1,4]. Tieši tāpēc zīdaiņiem ar GPA, kuri ir vairāk pakļauti infekcijām [8], var būt nepieciešams ne tikai efektīvs līdzeklis alerģisko simptomu novēršanai, bet arī disbioze zarnu mikrobiotas balansa atjaunošanai, kurai, iespējams, ir saistība ar novājinātu imūnsistēmu.

Agrīnais dzīves posms: galvenais zarnu mikrobiotas attīstības periods

“Pirmās 1 000 dzīves dienas ir īpaši svarīgas veselīgas zarnu mikrobiotas attīstībai[9]. Bērna zarnu mikrobiota ar laiku mainās un pilnībā nobriest aptuveni trīs gadu vecumā[10-12].

 • Ja šajā jutīgajā periodā tiek traucēts zarnu mikrobiotas trauslais līdzsvars, slimību rašanās risks var palielināties ne tikai zīdaiņa vecumā, bet arī vēlākajos gados[9]. Faktori, kas agrīnā dzīves posmā var ietekmēt zarnu mikrobiotu{1]:
 • Piedzimšanas veids. Vagināli dzimuši mazuļi piedzimšanas brīdī nonāk saskarē ar atšķirīgu mikrobiotu nekā tie, kas dzimuši ar ķeizargrieziena palīdzību. Tas ietekmē baktēriju sastāvu zarnu traktā[13].
 • Antibiotiku lietošana. Daži pētījumi liecina, ka antibiotiku lietošana agrīnā dzīves posmā maina un samazina zarnu mikrobiotas daudzveidību[14].
 • Vides faktori. Tiek uzskatīts, ka ķīmisko vielu un piesārņotāju iedarbība, kas nonāk organismā tos norijot un/vai ieelpojot, ietekmē zarnu mikrobiotas sastāvu[15-17].
 • Uzturs agrīnā dzīves posmā. Uzturam pirmajos dzīves mēnešos ir svarīga nozīme zarnu mikrobiotas izveidē, jo tas var ietekmēt alerģiju attīstību[18].

Uzturs agrīnā dzīves posmā un veselīga zarnu mikrobiota

Mātes piens ir labākais uzturs zīdaiņiem, jo tas satur ne tikai visas normālai augšanai un attīstībai nepieciešamās uzturvielas, bet arī spēj veidot veselīgu zarnu mikrobiotu. Ar mātes pienu mazulis uzņem labvēlīgās baktērijas (piemēram, Bifidobacterium), kā arī ogļhidrātus, ko sauc par oligosaharīdiem, kas veicina labvēlīgo baktēriju augšanu zīdaiņu zarnu traktā[19-21]. Parasti zīdaiņu, kas uzturā saņem mātes pienu, zarnu trakta mikrobiotā dominē bifidobaktērijas, salīdzinot ar zīdaiņiem, kas saņem piena maisījumu[9].

Ja mazuli nav iespējams barot tikai ar mātes pienu, tad tāda piena maisījuma ieviešana uzturā, kas paredzēts zarnu mikrobiotas atbalstam, var palīdzēt attīstīt sabalansētu zarnu mikrobiotu un tādējādi sekmēt mazuļa veselību gan īstermiņā, gan arī ilgtermiņā[19-22].”

SYNEO™ un GPA

Radīts, lai atbalstītu imūnsistēmas attīstību
Pārtikas izraisītas alerģijas simptomu pārvaldība ir galvenā prioritāte. Tomēr, palūkojoties nedaudz detalizētāk, kļūst skaidrs, ka daudziem pacientiem ar govs piena alerģiju (GPA) ir izmainīta zarnu mikrobiota — ko sauc par zarnu mikrobiotas disbioze [5,12-15]. Iedomājieties, kā būtu, ja jūs spētu ne tikai novērst simptomus, bet paveikt vēl vairāk — atbalstīt imūnsistēmas attīstību?

Ar SYNEO™jūs to varat, jo SYNEO™ ir svarīgāks, nekā domājat.

Produkti, kuru sastāvā ir SYNEO™ komplekss ir vienīgie, kas GPA pārvaldībai paredzētu piena maisījumu klāstā satur mūsu unikālo prebiotiku un probiotiku kombināciju, kas darbojas kopā, lai atbalstītu imūnsistēmu [1-3].

 • Mūsu uzticamie prebiotiskos oligosaharīdus saturošie piena maisījumi — scGOS/lcFOS (9:1) vai scFOS/lcFOS (9:1) — darbojas kā barības vielas labajām baktērijām zīdaiņu zarnu traktā [8]. SYNEO™ prebiotikas ir izpētītas vairāk nekā 30 zinātniskos pētījumos [9], un ir pierādīts, ka tās atbalsta veselīgu zarnu mikrobiotu un imūnsistēmas attīstību [6].
 • Labvēlīgās baktērijas Bifidobacterium breve pieder baktēriju sugu saimei, kas parasti ir sastopamas mātes pienā[6,7], un tām ir klīniski pierādīta imūnmodulējoša iedarbība[5].
  Ir klīniski pierādīts, ka SYNEO™ spēj sabalansēt zarnu mikrobiotu zīdaiņiem ar GPA, lai viņu mikrobiota līdzinātos veselīgu, zīdītu vienaudžu zarnu mikrobiotai, un ir mazāk infekciju gadījumu [1-4].

SYNEO™ komplekss, kas ir ticis pievienots mūsu hipoalerģiskajiem piena maisījumem GPA pārvaldībai, palīdz zīdaiņiem ar GPA novērst simptomus tikpat efektīvi kā mūsu standarta piena maisījumu klāsts, turklāt klīniskie pētījumi ir uzrādījuši arī konsekventus signālus saistībā ar citām imūnsistēmas problēmām, to vidū:

 • mazāk hospitalizācijas gadījumu saistībā ar infekcijām un samazināta antibiotiku lietošana [1,2,4,10].
 • uzlabojumi saistībā ar ādas slimību simptomiem un mazāka dermatoloģisko preparātu lietošana [1,11].
 • mazāk gadījumu ar astmai līdzīgiem simptomiem — zīdaiņiem pēc viena gada ir mazāk astmai līdzīgu simptomu, un līdz ar to ir samazināta nepieciešamība pēc medikamentiem [5].

Uzzini vairāk par mūsu produktiem ar SYNEO™ , kuri ir paredzēti zīdaiņiem ar GPA.

Pepti Syneo produkti Neocate Syneo produkti

Atsauces: 1.Burks A, ir kiti. „Pediatr Allergy Immunol“, 2015;26(4):316-22. 2. Fox AT, ir kiti. „Clin Transl Allergy“, 2019;9 :5. 3. „PRESTO“ studija, pateikta publikacijai. 4. Candy D, ir kiti. „Pediatri Res“, 2018;83(3):677-86. 5. Van der Aa LB, ir kiti. „Clin Exp Allergy“, 2010;40:795–804. 6. Moro G, et al. J Pediatr Gastroenertol Nutr. 2002; 34:291-5. 7. Cuello-Garcia et al. World Allergy Organ J, 2016;9:1017. 8. Schouten B, et al. J Nutr. 2009; 139: 1398-403. 9. Data on file (placeholder). 10. Chatchatee P, et al. EAACI Media Library 2019, available at http://webcast.eaaci.cyim.com/mediatheque/media.aspx?mediaId=79370&channel=8518. 11.Harvey BM, et al. Pediatr Res, 2014 ;75(2): 343-51.12. Abrahamsson TR, ir kiti. „J Allergy Clin Immunol“, 2012;129:434-40,e1-2. 13. West CE, ir kiti. „J Allergy Clin Immunol“, 2015;135(1):3-1. 14. Kim BJ, ir kiti. „Allergy Asthma Immunol Res“, 2014;6(5):389–400. 15. Azad MD, ir kiti. „BJOG“, 2016;123(6):983-93.