Mūsu kompetence uzturā

Kopā ar partneriem no visas pasaules mēs turpinām vairot mūsu unikālās zināšanas par uzturvielām un to īpašajām funkcijām ķermenī, lai attīstītu nozīmīgus uztura risinājumus, kas ļauj cilvēkiem dzīvot ilgāku, priecīgāku un veselīgāku mūžu.

Nutricia uztura risinājumu portfolio atbalsta cilvēkus visapkārt pasaulei no pirmajām 1000 dienām un tālāk līdz pat vecumdienām. Kopā ar partneriem no visas pasaules mēs turpinām vairot mūsu unikālās zināšanas par uzturu un to īpašajām funkcijām ķermenī, lai attīstītu nozīmīgus uztura risinājumus, kas ļauj cilvēkiem dzīvot ilgāku, priecīgāku un veselīgāku mūžu.

Pirmās 1000 dienas

Uzturs pirmajās 1000 dienās ietekmē augšanu un attīstību un veido pamatu veselībai vēlāk dzīvē

Priekšlaikus dzimuši bērni

Priekšlaikus dzimušu zīdaiņu uztura prasības ir daudz augstākas, lai nodrošinātu viņu vajadzības gan straujās augšanas laikā, gan veselībai nākotnē.

Alerģija pret govs pienu

Alerģijas kļūst arvien biežākas. Pareizais uzturs īstajā laikā var labvēlīgi ietekmēt simptomus gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Uzzini vairāk, kā izpaužas alerģija pret govs pienu!

Nepietiekams uzturs, kas saistīts ar bērnu slimībām

Ilgstošai veselībai būtiska ir optimāla augšana un attīstība. Bērni var saskarties ar augšanas traucējumiem viņu veselības traucējumu dēļ.

Onkoloģija

Nepietiekams uzturs skar 30% līdz 80% vēža pacientu. Onkoloģiskas slimības ārstēšana, jo īpaši ķīmijterapija un staru terapija, var ietekmēt to, ko slimnieks spēj ēst un/vai dzert, kā arī to, cik labi viņa organisms uzsūc un izmanto ar pārtiku saņemtās uzturvielas. 

Covid-19

Covid-19 sekas var būt smagas. Atveseļošanās var ilgt nedēļas vai pat mēnešus. Medicīniskais papilduzturs var pozitīvi ietekmēt pacientu ārstēšanas rezultātus un dzīves kvalitāti. Lasiet vairāk par pareiza uztura nozīmi atveseļošanās procesā.

Nepietiekams uzturs, kas saistīts ar nespēku un slimībām

Mūsdienās ir vairāk cilvēku, kuri vecāki par 65 gadiem, nekā to, kuri ir jaunāki par 5 gadiem. Uzturam ir svarīga loma gados veciem cilvēkiem, īpaši slimības laikā.

Insults un disfāgija

Lai nodrošinātu insulta pacientu atveseļošanos, ir svarīgi viņiem nodrošināt diētu ar izmainītu tekstūru, kas palīdz vieglāk norīt pārtiku un izvairīties no aizrīšanās, šāda pārtika ir arī barojoša un rosina ēstgribu.

Brūču aprūpe

Laba brūču aprūpe ir vērsta uz brūces dzīšanas procesa uzlabošanu, lietojot pārsējus, mazinot spiedienu uz brūci un nodrošinot pareizu uzturu. Īpašu mikroelementu komplekss palīdz brūces dzīšanas procesam.

Barošana caur zondi

Enterālā barošana ir uzturvielu nodrošināšana ar speciālu uzturu, kas ir izstrādāts cilvēkiem, lai nodrošinātu ar visām nepieciešamām uzturvielām, ja tās nav iespējams vai nav droši uzņemt caur muti kādas saslimšanas dēļ.

Uzturs un medicīniskās ierīces intensīvās terapijas pacientiem

Medicīniskā uztura jomā ir noticis liels zinātnisks progress, un tas ir radījis labāku izpratni par to, kādam ir jābūt optimālam uzturam intensīvās terapijas apstākļos.

Iedzimti metaboli traucējumi

Šo reto slimību, kas skar tikai 1 no 1000 cilvēkiem, kontrolēšana saistāma ar stingru diētas ievērošanu bieži vien visa mūža garumā.

Ketogēnā diēta – medikamentu rezistentas Epilepsijas gadījumā

Dažiem pacientiem ar medikamentu rezistentu epilepsiju ketogēnā dietā piedāvā efektīvu veidu epilepsijas lēkmju kontrolēšanai.