Kāda ir govs piena olbaltumvielu alerģijas diferenciāldiagnostika? Cik ilgā laikā pāries govs piena olbaltumvielu alerģijas simptomi un kā rīkoties tālāk?

Jūsu praksē ir zīdaiņi ar dažādām sūdzībām raksturīgām govs piena alerģijai? Jums ir šaubas, ka tā tiešām ir govs piena alerģija vai varbūt laktozes nepanesamība, kolikas, vai kāda cita diagnoze.

Noklausieties dr.Kristīnes Amosovas stāstīto par govs piena alerģijas diferenciāldiagnozi.

 

Kādi ir govs piena olbaltumvielu alerģijas simptomi? Kā izrakstīt piena maisījumu ar ekstensīvi hidrolizētām olbaltumvielām?

Ir zināms, ka agrīna govs piena alerģijas diagnostika un pareiza ārstēšana samazina tās negatīvo ietekmi uz bērna veselību. Govs piena alerģijas simptomi var būt ļoti dažādi. Noskaidrojiet vairāk dr.Kristīnes Amosovas stāstītajā.     IgE mediēta Ne-IgE mediēta Āda – Nātrene(akūta un hroniska) – Nieze – Ekzēma Angioedēma (tūska) – Atopiskais dermatīts – Nieze – Eritrēma …

Lasīt vairāk

Ir aizdomas, ka bērnam ir govs piena olbaltumvielu alerģija un ir ticis izrakstīts piena maisījums ar ekstensīvi hidrolizētām olbaltumvielām. Kāpēc tā garša ir citādāka nekā piena maisījumiem veseliem zīdaiņiem?

Jūs esat izrakstījis/izrakstījusi zīdainim ar govs piena olbaltumvielu alerģiju maisījumu uz ekstensīvi hidrolizētu olbaltumvielu bāzas, bet bērna vecāki sūdzas, ka tā garša atšķiras no parastā maisījuma garšas. Noskatieties dr.Kristīnes Amosovas padomu.

Lasīt vairāk