Kāda ir saistība starp zarnu trakta mikrobiotas sastāvu un alerģiju attīstības riksu?

Pēdējās desmitgadēs ir ievērojami pieaudzis alerģisko slimību biežums.

Pētījumi rāda, ka svarīga loma tajā ir zarnu mikrobiotai, ko ietekmē mammas un zīdaiņa uzturs un apkārtējās vides faktori. Noskaidrojiet vairāk dr.Kristīnes Amosovas stāstītajā.

KĀDA IR SAISTĪBA STARP ZARNU TRAKTA MIKROBIOTAS SASTĀVU UN ALERĢIJU ATTĪSTĪBAS RIKSU?

 

 

Kādi ir govs piena olbaltumvielu alerģijas simptomi? Kā izrakstīt piena maisījumu ar ekstensīvi hidrolizētām olbaltumvielām?

Ir zināms, ka agrīna govs piena alerģijas diagnostika un pareiza ārstēšana samazina tās negatīvo ietekmi uz bērna veselību. Govs piena alerģijas simptomi var būt ļoti dažādi. Noskaidrojiet vairāk dr.Kristīnes Amosovas stāstītajā.     IgE mediēta Ne-IgE mediēta Āda – Nātrene(akūta un hroniska) – Nieze – Ekzēma Angioedēma (tūska) – Atopiskais dermatīts – Nieze – Eritrēma …

Lasīt vairāk

Ir aizdomas, ka bērnam ir govs piena olbaltumvielu alerģija un ir ticis izrakstīts piena maisījums ar ekstensīvi hidrolizētām olbaltumvielām. Kāpēc tā garša ir citādāka nekā piena maisījumiem veseliem zīdaiņiem?

Jūs esat izrakstījis/izrakstījusi zīdainim ar govs piena olbaltumvielu alerģiju maisījumu uz ekstensīvi hidrolizētu olbaltumvielu bāzas, bet bērna vecāki sūdzas, ka tā garša atšķiras no parastā maisījuma garšas. Noskatieties dr.Kristīnes Amosovas padomu.

Lasīt vairāk