Jaunums! „Neocate®” jaunā iepakojumā

 

„Neocate®” ieguvis jaunu iepakojuma dizainu!

 

Sākot ar 2023. gada decembri, mūsu „Neocate®” produktiem būs jauns iepakojuma dizains.

Mūsu „Neocate®” produktu klāsts ietver ar uzturvielām pilnīgi nokomplektētus maisījumus uz aminoskābju bāzes, tā ir īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzētu pārtika, kas paredzēta zīdaiņiem un bērniem govs piena alerģijas gadījumā, vairāku pārtikas olbaltumvielu alerģijas un citu saslimšanu gadījumos, kad tiek rekomendēta aminoskābju diēta.

– Jaunā iepakojuma dizaina priekšpusē ir skaidri norādīta informācija par lietošanu un ieteikumi, līdz kādam vecumam ir paredzēts attiecīgais produkts.
– Visiem produktiem vāciņi ir izteikti violetā krāsā, un katrā iepakojumā ir 400 g produkta.
– Produktu nosaukumi joprojām ir tie paši un, lai produktu būtu viegli atpazīt, nosaukums ir norādīts vidusdaļā zem labi zināmā „Neocate®” zīmola nosaukuma.
– Lai uzlabotu izskatu un būtu vieglāk atšķirt dažādam vecumam atbilstošus risinājumus, papildus tika ieviestas jaunas ilustrācijas un krāsas.

Informāciju par izmaiņām var lejupielādēt šeit

Uzlabots iepakojuma dizains vieglākai produktu pārskatīšanai

 

Mūsu dažādos produktu variantus var viegli atšķirt pēc to unikālajām krāsām un ilustrācijām. Krāsas un ilustrācijas ir apskatāmas zemāk:

 

Neocate® LCP ” un „ Neocate® Syneo ” (0–1 gada vecumam) klāstam esam saglabājuši rozā krāsas tēmu, kas papildināta ar putnu ilustrācijām.

 

 

 

 

Neocate® Junior “, kurš paredzēts bērniem no 1 gada vecuma, ilustrācijas ir iekrāsotas zilā krāsā.

 

 

Ja Jums rodas kādi jautājumi vai komentāri, mēs labprāt Jūs uzklausīsim. Lūdzu, sazinieties ar mums šeit.

Svarīga informācija: Īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzēta pārtika. Produkts lietojams ārstniecības personu uzraudzībā, apsverot citus barošanas veidus, tai skaitā zīdīšanu. Informācija paredzēta veselības aprūpes speciālistiem. Nav paredzēts izplatīšanai plašākai sabiedrībai.

Vai ir pienācis laiks vispirms domāt par uzturu, lai novērstu biežākos gremošanas traucējumus (FKZTT)?

Informācija tikai veselības aprūpes speciālistiem. Mātes piens ir vislabākais uzturs mazulim. Vispirms Uzturs Pirmajā dzīves gadā zīdaiņiem ir nosliece uz kuņga un zarnu trakta darbības traucējumiem. Lai gan tos uzskata par labdabīgiem, kam ne vienmēr ir acīm redzams cēlonis un kas bieži pāriet pirmā dzīves gada laikā, tie var būt ļoti mokoši gan zīdainim, gan …

Lasīt vairāk

Vai uzturs ir laba pirmā izvēle, lai kontrolētu kolikas un aizcietējumus?

Informācija tikai veselības aprūpes speciālistiem. Mātes piens ir vislabākais uzturs mazulim. UZTURAM IR NOTEICOŠĀ NOZĪME Zīdaiņu kolikas ir viens no visbiežākajiem funkcionālajiem kuņģa un zarnu trakta traucējumiem (FKZTT), kas agrā bērnībā ietekmē 20 % zīdaiņu.[1] Ar to saistīta atkārtota un ilgstoša neremdināma raudāšana, kas zīdaiņiem var izraisīt sāpes.[2, 3] Zīdaiņu kolikas bieži rada stresu ģimenē, …

Lasīt vairāk