Ko vēl es varu darīt, lai saglabātu enerģiju?

Fiziskās un ikdienas aktivitātes ir svarīgas un iet roku rokā ar pareizu uzturu. Jo īpaši tas ir attiecināms uz muskuļu veselību un cilvēka spēju turpināt ierastās aktivitātes.

Ikdienas aktivitātes ir dienas ierasto aktivitāšu apjoms, kuru cilvēks jūtas spējīgs paveikt, un tas katram no mums var būt ļoti atšķirīgs. Vieniem tas nozīmē spēku ieiet dušā, pagatavot ēdienu vai uzkodu, padarīt kādus mājas darbiņus vai iziet pastaigāties. Citiem – braukt ar divriteni vai izpeldēties. Runa ir par to, kas ir normāli tieši Jūsu gadījumā. Tā kā ierastās aktivitātes ļauj saglabāt gaišāku skatu uz dzīvi, mēģiniet tām maksimāli izmantot labās dienas. Dažiem cilvēkiem būtu ieteicams veikt speciālus vingrojumus un aktivitātes muskuļu masas palielināšanai vai muskuļu spēka saglabāšanai. Šādus konkrētus ieteikumus Jūs varētu saņemt no Jūsu veselības aprūpes speciālistu komandas, tostarp fizioterapeita.

Ja apsverat kādus jaunus vingrojumus vai fiziskās aktivitātes, ko citos apstākļos nemaz nedarītu, Jums vispirms vajadzētu konsultēties ar Jūsu veselības aprūpes speciālistu komandu.